اسیدپاشی به شوهر برای مهاجرت

به گزارش استدیو مرینا، روز گذشته مرد جوانی در حالی که صورتش با اسید سوخته و چشم چپش کور شده بود، به دادسرای امور جنایی تهران رفت. او از همسرش به اتهام اسیدپاشی شکایت کرد

اسیدپاشی به شوهر برای مهاجرت

ایران در ادامه نوشت: او زمانی که در مقابل بازپرس جنایی قرار گرفت، گفت: من سرایدار ساختمانی در منطقه پاسداران هستم و دختری دو ساله دارم. مدتی است که همسرم شادی اصرار می کند به خارج از کشور مهاجرت کنیم، اما وقتی با او مخالفت کردم گفت که او را طلاق دهم. می خواهد از من جدا شود و با دخترم به یکی از کشور های اروپایی مهاجرت کند. هر چه به او گفتم که با این شرایط، مهاجرت کار درستی نیست، قبول نمی کند.

اسیدپاشی در خواب

مرد جوان ادامه داد: چند روز قبل در خانه خوابیده بودم که یک دفعه جسمی سخت به سرم خورد وقتی چشم هایم را باز کردم، شادی را دیدم که چکش به دست دارد و به من حمله کرده است. هنوز گیج ضربات چکش بودم که یک دفعه شادی مایع داخل ظرفی را روی من ریخت. ناگهان سر و صورتم آتش گرفت وتمام صورتم می سوخت. فریاد زدم و کمک خواستم، با صدای من همسایه ها به خانه مان آمدند و به اورژانس زنگ زدند، اما همسرم در این فاصله بچه را برداشت و به خانه مادرش رفت. با کمک همسایه ها و اورژانس به بیمارستان منتقل شدم، اما چشم چپم را به خاطر اسیدپاشی از دست دادم و صورتم نیز دچار سوختگی شد.

مرد جوان ادامه داد: بعد از این ماجرا خانواده همسرم به دیدنم آمدند و از من خواستند از شادی شکایت نکنم. چون همسرم را دوست دارم و دلم نمی خواست که برای او اتفاق بدی رخ بدهد به همین دلیل از شکایت منصرف شدم. در بیمارستان از من درباره علت سوختگی پرسیدند که به آن ها گفتم همسرم این کار را انجام داده، اما شکایتی از او ندارم.

بعد از بهبود نسبی به خانه رفتم و شادی هم به خانه برگشت. من فکر می کردم از رفتن منصرف شده و به خاطر اینکه او را بخشیده ام، خودش را مدیون من می داند و به زندگی اش ادامه می دهد، اما چند روز قبل متوجه شدم همسرم همچنان تصمیم به مهاجرت دارد و این بار می خواهد پنهانی مهاجرت کند. این موضوع را که فهمیدم خیلی ناراحت شدم. من به خاطر او با اینکه چشمم کور شده از شکایت صرف نظر کرده بودم و بلایی را که سرم آورده بود، فراموش کردم، ولی او این بار نقشه فرار مخفیانه را کشیده بود. به همین خاطر حالا به اینجا آمده ام تا از او شکایت کنم. می خواهم به خاطر اسیدپاشی دستگیر شود.

با شکایت مرد جوان، بازپرس مصطفی واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور احضار زن جوان و تحقیق از او را صادر کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1575

به "اسیدپاشی به شوهر برای مهاجرت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسیدپاشی به شوهر برای مهاجرت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید