الحشدالشعبی: خروج نظامیان آمریکایی از الأنبار صحت ندارد

به گزارش استدیو مرینا، یکی از اعضای ارشد سازمان الحشد الشعبی عراق، خروج نظامیان آمریکایی از پایگاه های آنها در استان الأنبار را تکذیب کرد.

الحشدالشعبی: خروج نظامیان آمریکایی از الأنبار صحت ندارد

به گزارش گروه بین الملل استدیو مرینا، قصی الأنباری یکی از سران سازمان الحشد الشعبی عراق گفت خروج نظامیان آمریکایی از پایگاه های آن در الأنبار صحت ندارد و آمریکا در حال اجرای مانور نظامی برای افزایش نیرو در پایگاه عین الأسد است.

الأنباری در مصاحبه با وبگاه المعلومه، همچنین از تحرکات جدید آمریکا در صحرای الأنبار برای حمایت از به جامانده های داعشی اطلاع داد.

او در این باره شرح داد: نیروهای آمریکایی از پایگاه های خود در الأنبار خارج نشده اند بلکه آمریکا نیروهای نظامی خود در پایگاه عین الأسد را تقویت نموده و نیروهای اضافی وارد این پایگاه نموده است.

وی همچنین اشاره نمود که پس از حمله به پایگاه التاجی در بغداد، تجهیزات و نظامیان زیادی وارد پایگاه عین الأسد شده اند.

الأنباری همچنین گفت که نیروهای آمریکایی هم اکنون در حال تحرکاتی در صحرای الأنبار برای حمایت از گروه های کوچک باقی مانده از داعش هستند و هواپیماهای آمریکایی نیز به پروازهای خود بر فراز الأنبار با هدف تحریک الحشد الشعبی و تأمین امنیت تحرکات داعش در صحرای الأنبار ادامه می دهند.

هفته گذشته تعدادی از رسانه های محلی و بین المللی گزارش دادند که همزمان با تشدید حملات موشکی، یگان تهاجمی 101 آمریکا در حال اعزام به عراق است.

خ

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 23 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 841

به "الحشدالشعبی: خروج نظامیان آمریکایی از الأنبار صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الحشدالشعبی: خروج نظامیان آمریکایی از الأنبار صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید