بازسازی راه های سیل زده لرستان چشم انتظار اعتبار

به گزارش استدیو مرینا، معاون اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان با اشاره به ابلاغ نشدن اعتبارات سیل در حوزه راه های استان گفت: با گذشت 9 ماه از وقوع سیل در استان فقط20 درصد اعتبار بازسازی ابلاغ شده است.

بازسازی راه های سیل زده لرستان چشم انتظار اعتبار

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، عارف امرایی با اشاره به ابلاغ نشدن اعتبارات سیل در حوزه راه های لرستان اظهار کرد:600 کیلومتر از راه های اصلی، فرعی و روستایی استان بر اثر سیل اخیر خسارت دید، ضمن اینکه بیش از 200 دستگاه پل تخریب شدند.

وی با بیان اینکه بر اساس برآوردها، سیل هزار و 130 میلیارد تومان به حوزه راه استان خسارت زده است، اضافه نمود: این در حالی است که فقط230 میلیارد برای بازسازی ابلاغ شده است. همچنین حداقل 900 میلیارد تومان دیگر برای بازسازی راه ها احتیاج است که با وجود پیگیری های متعدد، اما تاکنون به نتیجه مشخصی نرسیده ایم.

امرایی گفت: میزان تعهدات برای بازسازی بر اساس ابلاغ اعتبار خواهد بود. با توجه به کمبود منابع اقتصادی پیش بینی می گردد چندین سال بازسازی کامل جاده ها به طول انجامد. در حال حاضر نیز بهسازی و آسفالت 250 کیلومتر از راه های سیل زده استان در دستور کار قرار گرفته است که بخشی از کار انجام و بخشی دیگر به دلیل برودت هوا متوقف شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 دی 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 518

به "بازسازی راه های سیل زده لرستان چشم انتظار اعتبار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی راه های سیل زده لرستان چشم انتظار اعتبار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید