تصویب افزایش 10 درصدی بودجه سال 98 فدراسیون ها در کمیته ملی المپیک

به گزارش استدیو مرینا، سخنگوی کمیته ملی المپیک از تصویب افزایش 10 درصدی بودجه سال 98 فدراسیون ها نسبت به سال قبل اطلاع داد.

تصویب افزایش 10 درصدی بودجه سال 98 فدراسیون ها در کمیته ملی المپیک

به گزارش استدیو مرینا و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، بیست و هشتمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز (شنبه) با حضور اعضای هیئت اجرایی و ریاست صالحی امیری در محل این کمیته برگزار گردید.

کیکاوس سعیدی سخنگوی کمیته ملی المپیک در مورد نشست امروز گفت: در ابتدا اعضای محترم هیئت اجرایی به تصویب بودجه سال 98 فدراسیون های ورزشی اقدام کردند و مقرر شد تا معادل بودجه دریافتی سال 97 و با اعمال 10 درصد افزایش بودجه صورت پذیرد که البته برای فدراسیون های المپیکی سقفی در نظر گرفته شد تا متناسب با میزان تخصیص دریافتی از خزانه و با توجه به برنامه عملیاتی فدراسیون ها برای کسب سهمیه المپیک، اردوهای تدارکاتی و رقابت های برون مرزی پس از تصویب ستاد بازی ها، اقدام گردد.

وی ادامه داد: همچنین با حضور اینچه درگاهی رئیس فدراسیون ژیمناستیک گزارشی از عملکرد این فدراسیون ارائه شد. در ضمنً در مورد میزان شانس کسب سهمیه المپیک توکیو از سوی ملی پوشان این رشته توضیحاتی ارائه شد.

سعیدی خاطر نشان کرد: قراخانلو ریاست محترم آموزشگاه ملی المپیک با حضور در هیئت اجرایی از نحوه بهره برداری اماکن تخصصی و تمرینی آموزشگاه توسط فدراسیون ها گزارشی را ارائه کرد و مقرر شد تا آیین نامه ای برای این منظور توسط کمیسیون مدیریت و برنامه ریزی، تدوین و به هیئت اجرایی ارائه و همچنین در مورد طرح استعدادها و ستاره های المپیک مقرر شد در نشست فوق العاده هفته آینده آنالیز گردد.

سخنگوی کمیته ملی المپیک گفت: از دیگر مباحث مطرح شده موضوع برگزاری همایش های کمیسیون های تخصصی کمیته ملی المپیک بود که به شورای راهبردی کمیته تفویض شد. از دیگر مواردی که نشست امروز را تحت تاثیر قرار داد، درگذشت نوید محمدی قهرمان با اخلاق کاراته کشورمان و دارنده نشان طلای المپیک جوانان بود که باعث تاثر و تالم خاطر اعضای هیات اجرایی گشت.

سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک در انتها گفت: با توجه به درخواست نماینده محترم ارامنه در مجلس شورای اسلامی در مورد برگزاری المپیاد ارامنه در کشور و مساعدت های کمیته در این زمینه و بنا بر تاکیدات ریاست محترم و دیگر اعضای هیئت اجرایی همکاری و مساعدت های لازم در این زمینه از سوی کمیته ملی المپیک انجام خواهد شد و نکته دیگر اینکه بنا بر درخواست فدراسیون ورزش دانش آموزی در مورد شرکت در المپیاد جهانی، مقرر شد از سوی کمیته ملی المپیک در این زمینه همه نوع همکاری و حمایت های لازم انجام پذیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 201

به "تصویب افزایش 10 درصدی بودجه سال 98 فدراسیون ها در کمیته ملی المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب افزایش 10 درصدی بودجه سال 98 فدراسیون ها در کمیته ملی المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید