خودمان را گول نزنیم کرونا بیماری سختی است

به گزارش استدیو مرینا، مهران رجبی ـ بازیگر ـ که تازه از شر ویروس کرونا جان سالم به در برده است، با یادآوری دوران بیماری می گوید: اجازه خروج از بیمارستان را نداشتم و در عرض 15 روز 10 کیلو لاغر شدم.او تاکید می نماید: خودمان را گول نزنیم کرونا بیماری سختی است.

خودمان را گول نزنیم کرونا بیماری سختی است

به گزارش خبرنگاران، رجبی که در برنامه صبحگاهی شبکه پنج حاضر شده بود، گفت: چشمم ترسیده است و برای مبتلا نشدن مجدد به کرونا خیلی مراقبم.

او تاکید نمود: آنقدر چشمم ترسیده است که بسیار مراعات می کنم. اوایل من هم مثل بعضی افراد به سادگی فکر می کردم کرونا گرفتم و متوجه نشدم، اما خیلی رک بگویم این حرف ها نیست و خودمان را گول نزنیم.

وی اضافه کرد: من درگیر یک بیماری سختی شدم که شاید ابتدا مثل همه تصور می کردم یک سرماخوردگی ساده است، اما بعد از مراجعه به بیمارستان گفتند تو نوع خوبی از کرونا را گرفته ای اما اجازه خروج از بیمارستان را نداری.

رجبی در ادامه با تاکید بر لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی گفت: جزو حال وخیم های کرونا بودم و لطف خدا شامل حالم شد که زنده ام. یک بدنساز با رژیم غذایی سخت در طول یک ماه سه الی چهار کیلوگرم وزن کم می نماید اما من بابت ابتلا به کرونا در 15 روز 10 کیلوگرم وزنم کم شد.

این بازیگر شرح داد: بر سر تصویربرداری سریال صبح آخرین روز زندگی درباره زندگی شهید شهریاری در زنجان بودم که کرونا گرفتم و بعد از بهبود سکانسی داشتیم که قبل از بیمارستان گرفته شده بود و ادامه را که خواستیم روز گذشته بگیریم آنقدر تغییراتم محسوس بود که کارگردان گفت شاید سکانس های قبلی را دوباره بگیریم. به مردم توصیه می کنم که مراقب باشند زیرا که کرونا بیماری سختی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1224

به "خودمان را گول نزنیم کرونا بیماری سختی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودمان را گول نزنیم کرونا بیماری سختی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید