روحانی کدام یک از این سه نفر را برای ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برمی گزیند؟

به گزارش استدیو مرینا، با معرفی مسعود سلطانی فر از سوی رئیس جمهور به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی، این روزها نام 3 نفر بیش از دیگران برای سکان داری این سازمان به گوش می رسد.

روحانی کدام یک از این سه نفر را برای ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برمی گزیند؟

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات قیمت ویزای کانادا در ایران هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

به گزارش استدیو مرینا، پس از نامه رسمی رئیس جمهور به رئیس مجلس شورای اسلامی به منظور معرفی سه گزینه پیشنهادی برای سه وزارت خانه فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش و اعلام رسمی نام مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، برآورد ها بر سر ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شروع شد.

اما این روزها با نزدیک شدن به جلسه رأی اعتماد به سه وزیر پیشنهادی دولت، گمانی زنی ها بر سر 3 نفر برای سکان داری ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بیش از سایر افراد به گوش می رسد.

براساس این گزارش در حال حاضر از مرتضی بانک، مرتضی رحمانی موحد و محسن مهرعلیزاده به عنوان اصلی ترین گزینه های ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نام برده می گردد.

مرتضی بانک کارشناس امور بازرگانی، گردشگری و صنعت، عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه، معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری، معاون پژوهشکده و معاون دفتر و مشاور مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور رئیس جمهور است.

مرتضی رحمانی موحد نیز که در حال حاضر معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق بین الملل بوده و سوابقی همچون دبیر اول سفارت ایران در آلمان، رئیس دبیرخانه همکاری های مالی سه جانبه و رئیس اداره تجارت خارجی و صادرات غیرنفتی، سفارت ایران در نیوزیلند و معاونت مرکز آموزش و پژوهش وزارت امور خارجه را در کارنامه خود دارد.

از سوی دیگر محسن مهرعلیزاده دیگر گزینه مطرح برای سکان داری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حال حاضر رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی تهران است و سوابق دیگری نیز از جمله عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی، استانداری خراسان، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شاهد، معاون امور نیروگاه های سازمان انرژی اتمی و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان عمران کیش را در کارنامه کاری خود دارد.

منبع: تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 1 شهریور 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 676

به "روحانی کدام یک از این سه نفر را برای ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برمی گزیند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی کدام یک از این سه نفر را برای ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برمی گزیند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید