شلاق و کار در خانه سالمندان؛ مجازات زن خیانتکار

به گزارش استدیو مرینا، زنی که به اتهام خیانت به همسرش پای میز محاکمه رفته بود، از سوی هیئت قضات به شلاق و کار در خانه سالمندان محکوم شد.

شلاق و کار در خانه سالمندان؛ مجازات زن خیانتکار

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش شرق، پرونده اتهامی این زن یک سال قبل به جریان افتاد و مردی جوان علیه همسرش به نام خوشچهره شکایت کرد و مدعی شد خوشچهره به او خیانت کرده است.

این مرد گفت: من سال هاست با همسرم زندگی می کنم و دو فرزند داریم. مدتی قبل خوشچهره به من گفت شرایط کاری اش تغییر کرده و از این به بعد باید چند ساعت بیشتر سر کار بماند. من هم حرفش را باور کردم تا اینکه به صورت کاملا اتفاقی متوجه شدم او به من خیانت می کند.

این مرد گفت: یک روز چندین پیامک پشت سر هم برای همسرم آمد. همسرم دستشویی بود و تا به گوشی برسد زمان برد. وقتی من به سمت گوشی رفتم تا ببینم چه کسی است که این طور پشت سر هم پیامک می فرستد همسرم از دستشویی بیرون آمد و سراسیمه به سمت گوشی رفت. من به رفتار او شک کردم و پرسیدم چه کسی پشت سر هم پیامک می دهد. جواب داد یکی از همکارانش سؤال کاری داشت. من مطمئن بودم برای سؤال کاری کسی سراسیمه نمی شود. به همین خاطر تصمیم گرفتم همسرم را زیر نظر بگیرم. چند باری او را تعقیب کردم و متوجه شدم او با یکی از مردان فامیل قرار می گذارد. من از هر دو آن ها شکایت دارم.

با شکایت این مرد، زن جوان و مردی که گمان می رفت با او رابطه داشته باشد، احضار شدند. زن همه چیز را انکار کرد و مدعی شد ارتباطی بین آن ها نبوده است. مرد نیز این اتهام را رد کرد؛ اما شوهر خوشچهره از دادگاه خواست تا تلفن همراه همسرش بررسی شود. او گفت اطمینان دارد رابطه ای وجود دارد و آن ها سعی می کنند موضوع را پنهان کنند. دادگاه با توجه به شواهد موجود و چند پیامک که شاکی مدعی بود وجود دارد، تلفن همراه زن را مورد بررسی قرار داد و مشخص شد خوشچهره با دیگر متهم پرونده رابطه داشته است و عکس های خصوصی او را در گوشی اش دارد.

خوشچهره بعد از برملا شدن این رابطه گفت: من و همسرم با هم اختلافات زیادی داشتیم و من از زندگی با او راضی نبودم. سالار فامیل شوهرم بود و من از وقتی عروس خانواده شدم، او را می شناختم. در رفت و آمد هایی که با هم داشتیم بیشتر با او آشنا شدم و نسبت به او وابستگی پیدا کردم. من سالار را دوست نداشتم، اما چون از طرف شوهرم هیچ حمایتی نمی شدم و محبتی نمی دیدم به سمت این مرد کشیده شدم.

متهم گفت: من از ابتدای ازدواجم کار کردم، شوهرم پول من را جمع کرد و خانه و ماشین خرید، اما همه را به نام خودش کرد؛ البته به صورت قول نامه ای سه دانگ خانه را به من داد و حالا برای اینکه همین سه دانگ از خانه هم سهم من نباشد از من شکایت کرده است. در تمام این سال ها خرج زندگی را من می دادم و شوهرم کاری نمی کرد. حالا هم می خواهد به من مهریه ندهد درحالی که ارتباط من و سالار یک ارتباط ساده بود. من بودم که اول درخواست طلاق دادم و حالا شوهرم می خواهد همه چیز را به نفع خودش عوض کند.

سپس متهم دیگر این پرونده در جایگاه قرار گرفت. او ادعا کرد قرار های ملاقاتش با خوشچهره یک قرار ساده بوده و او هیچ نظری به این زن نداشته است. شاکی پرونده این حرف ها را رد کرد و گفت: این زن 16 سال با من زندگی کرد و هر بار با تهدید به طلاق سعی کرد چیزی از من بگیرد. من هم اوایل به حرفش توجه می کردم، اما بعد دیگر توجهی نداشتم، چون می دانستم نمی خواهد طلاق بگیرد. رابطه ما به خاطر کار هایی که همسرم می کرد، سرد بود. ضمن اینکه رابطه این دو یک رابطه محبت آمیز و ساده نبوده است؛ مدارک داخل پرونده نشان می دهد این دو چند سال با هم رابطه داشته و به من خیانت کرده اند.

با پایان گفته های متهمان و شاکی پرونده با توجه به عکس ها و متن پیام هایی که متهمان ردوبدل کرده بودند، هر دو به شلاق محکوم شدند. شعبه 12 دادگاه کیفری استان تهران همچنین زن جوان را به دلیل خیانتی که مرتکب شده و با توجه به ابعاد کاری که انجام داده بود به دو سال کار اجباری به صورت سه روز در هفته و هر روز شش ساعت در آسایشگاه سالمندان محکوم کرد. مرد جوان نیز علاوه بر شلاق به دو سال تبعید نیز محکوم شد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1476

به "شلاق و کار در خانه سالمندان؛ مجازات زن خیانتکار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شلاق و کار در خانه سالمندان؛ مجازات زن خیانتکار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید