مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر: کمالوند از تیم ما جدا نشده است، مربیان قاعده خاصی برای جدایی ندارند

به گزارش استدیو مرینا، مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت که سرمربی تیم فوتبال این باشگاه از جمع بوشهری ها جدا نشده است.

مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر: کمالوند از تیم ما جدا نشده است، مربیان قاعده خاصی برای جدایی ندارند

سعید مسیگر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره حضور فراز کمالوند در تمرین شاهین شهرداری بوشهر با لباس شخصی و خداحافظی با سایر بازیکنان گفت: کمالوند از تیم جدا نشده و امروز (یکشنبه) در تمرین ریکاوری بود. او روزهای ریکاوری با لباس شخصی به تمرین می آید و خداحافظی این مربی هم به خاطر کیفیت بازی تیم بود. ما نمی توانستیم بازیکن بگیریم و به کمالوند گفتیم خودش با چند بازیکن صحبت کند.

وی با بیان اینکه با شهردار بوشهر هم برای رسیدگی به باشگاه شاهین جلسه داشته است، توضیح داد: تا به امروز 30 تا 40 درصد قرارداد اعضای تیم پرداخت شده که کمالوند از پرداختی ها شاکی بود. فردا یا پس فردا بخشی از مبالغ قرارداد بازیکنان را پرداخت و بودجه بازیکنان مد نظر کادر فنی را هم تأمین می کنیم.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به این پرسش که آیا کمالوند می تواند از شاهین جدا گردد یا خیر، گفت: مربیان که قاعده خاصی برای جدایی ندارند و با یک پیامک می توانند استعفا نمایند. این هم ارتباطی به مطالبات مربی ندارد و ما سر وقت به تعهدات عمل می کردیم. کارمان را دیر شروع کردیم و بازیکنان کمی بدون تیم مانده بودند. کمالوند هم انرژی خود را گذاشت و صندلی بدی در جدول نداریم.

مسیگر درخصوص حضور شاهین شهرداری بوشهر در صندلی هشتم جدول لیگ یک ایستاده است، به خبرنگاران گفت: شش امتیاز با صدر جدول فاصله داریم که این فاصله با جذب بازیکنان خوب قابل جبران است. کمالوند از این بابت ناراحت بود و با توجه به اینکه در جام حذفی شرکت نمی کنیم، 48 ساعت به تیم استراحت دادیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی درباره شایعاتی مبنی بر مذاکره کمالوند با مدیران باشگاه آلومینیوم اراک گفت: وقتی یک مربی باکیفیت دارید، شایعات درباره تیم های بدون مربی زیاد می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1461

به "مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر: کمالوند از تیم ما جدا نشده است، مربیان قاعده خاصی برای جدایی ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر: کمالوند از تیم ما جدا نشده است، مربیان قاعده خاصی برای جدایی ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید