معرفی 3400 ایلامی برای دریافت تسهیلات کرونا

به گزارش استدیو مرینا، دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان ایلام گفت: 3400 نفر در این استان تا به امروز برای دریافت تسهیلات جبران خسارت شیوع کرونا به بانک های عامل معرفی شده اند.

معرفی 3400 ایلامی برای دریافت تسهیلات کرونا

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، سید رسول میرخلف چهارشنبه اول مرداد اظهار کرد: 2160 میلیارد ریال تسهیلات برای جبران خسارت های ناشی از شیوع کرونا به استان ایلام تخصیص یافته است.

وی افزود: 8 بانک برای پرداخت این تسهیلات در استان ایلام تعیین شده اند که افراد متقاضی پس از ثبت نام در سامانه کارای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در صورت واجد شرایط بودن می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان ایلام یادآور شد: آخرین فرصت ثبت نام افراد در سامانه کارا برای ثبت اطلاعات درخواست شده 5 مرداد تعیین شده است و افراد باید هرچه سریع تر اطلاعات مورد نیاز را بارگذاری کنند.

میرخلف تاکید کرد: افزون بر 8 هزار نفر تا به امروز در استان ایلام درخواست خود را در سامانه کارا ثبت کرده اند که از این تعداد 3400 نفر به بانک های تعیین شده برای پرداخت تسهیلات معرفی شده اند.

وی با اشاره به اینکه سهم بانک ملی از مبلغ تعیین شده برای پرداخت تسهیلات کرونا 700 میلیارد ریال است تاکید کرد: بر اساس تصمیم ستاد کرونا، نرخ سود تسهیلات 12 درصد تعیین و برای واحدهایی که به اجبار تعطیل شده اند مبلغ 160 میلیون ریال وام و برای واحدهای کسب و کاری که فعال بوده و تعطیل نشده اند به ازای هر فرد شاغل 120 میلیون ریال تسهیلات پرداخت می شود.

رئیس کمسیسون هماهنگی بانک های ایلام با اشاره به 115 شعبه بانک ملی استان برای پرداخت تسهیلات کرونا گفت: مراجعه حدود 8 هزار نفر از افراد متقاضی به بانک ها می تواند به تراکم بیش از حد شعب تعیین شده منجر شود که امیدواریم به تدریج و با رعایت پروتکل های بهداشتی افراد واجد شرایط از این تسهیلات استفاده کنند.

32 بانک با 311 شعبه و 2 هزار نیرو در استان ایلام فعالیت می کنند که سهم بانک ملی از این تعداد 328 نیرو است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1090

به "معرفی 3400 ایلامی برای دریافت تسهیلات کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی 3400 ایلامی برای دریافت تسهیلات کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید