مهدی تاج در جمع امید های فوتبال حاضر شد

به گزارش استدیو مرینا، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال بعد از ظهر امروز در دوحه در جمع اعضاى تیم ملى فوتبال امید حضور یافت.

مهدی تاج در جمع امید های فوتبال حاضر شد

به گزارش به نقل از فدراسیون فوتبال، اولین تمرین تیم ملى فوتبال امید در دوحه عصر امروز از ساعت 17 شروع شد.

شاگردان حمید استیلى در زمین مجموعه الوحده دوحه که یکى از کمپ هاى برگزارى تمرینات جام جهانى خواهد بود تمرین با نشاط و پر فشارى را برگزار کردند.

کادر فنى بخش هاى متنوعى را براى این تمرین در نظر گرفته بود که با شور و انرژى قابل توجه بازیکنان اجرا شد.

نفرات حاضر در بازى هاى روز گذشته لیگ برتر ریکاورى سبکى را زیر نظر دکتر نوشادى پشت سر گذاشتند.

ابراهیم شکورى، اکبر محمدى و سعید دقیقى هم تماشاگر تمرین بازیکنان تیم امید در مجموعه الوحده دوحه بودند.

تمرینات امیدهاى فوتبال ایران روز یکشنبه در در دو نوبت صبح و بعد از ظهر دنبال مى گردد.

رئیس فدراسیون فوتبال بعد از ظهر امروز در دوحه در جمع اعضاى تیم ملى فوتبال امید حضور یافت.

مهدى تاج در این نشست خطاب با بازیکنان تیم ملى فوتبال امید ایران گفت:باید شاکر باشید که فرصت حضور در تیم ملى فوتبال امید ایران را پیدا نموده اید و امروز نماینده یک ملت هستید. شما باید براى شادى دل مردم ایران با تمام وجود بجنگید و بدانید در چه موقعیت مهمى قرار دارید.

رئیس فدراسیون فوتبال اضافه نمود:پیروزى یا شکست در میدان ورزشى حاصل مى گردد، اما مسئله مهم این است که با تمام وجود براى موفقیت و سربلندى کشور کوشش کنید. این تیم شایستگى موفقیت را دارد و من در صحبت هایى که با سایر روساى فدراسیون هاى آسیایى دارم مى بینم تا چه حد به قدرت و توان تیم ما باور دارند. در واقع همواره ایران را مدعى اصلى مى دانند.

تاج همچنین گفت:فدراسیون با وجود همه مسائل مالى با تمام وجود از تیم امید حمایت کرد و هرچه در توان داشتیم به کار گرفتیم. باز هم به تمام وظایف و مسئولیت هاى خودمان عمل مى کنیم و تا آخرین لحظه حامى این تیم هستیم، تنها از شما یک انتظار داریم که از همه ظرفیت و توان خودتان بهره ببرید و با یاری و راهنمایى کادر فنى بتوانید در این رویداد مهم پیروز باشید.

در انتها این جلسه صمیمى که با حضور ابراهیم شکورى سرپرست دبیرکلى، اکبر محمدى رییس کمیته جوانان و سعید دقیقى مشاور رییس فدراسیون برگزار گردید، حمید استیلى با قدردانى از حمایت هاى مجموعه فدراسیون فوتبال گفت:من از طرف همه اعضاى تیم از آقاى تاج همینطور آقاى شکورى تشکر مى کنم. این عزیزان در این مدت واقعا تمام کوشش خودشان را به کار گرفتند و با وجود مسائل مالى که در کشور وجود دارد و همه محدودیت هاى فدراسیون فوتبال از تیم تا اینجا حمایت کردند و باز هم حمایت ها ادامه خواهد داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 633

به "مهدی تاج در جمع امید های فوتبال حاضر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی تاج در جمع امید های فوتبال حاضر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید