کانال خبرگزاری پانا در شبکه شاد راه اندازی شد

به گزارش استدیو مرینا، تهران (پانا) - قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش آموزی از راه اندازی کانال خبرگزاری پانا برای انعکاس اخبار در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه فرهنگیان و دانش آموزان در شبکه شاد خبر داد.

کانال خبرگزاری پانا در شبکه شاد راه اندازی شد

اسماعیل بحری زاده در گفت وگو با پانا درباره راه اندازی کانال خبرگزاری پانا در شبکه دانش آموزی شاد گفت: به همت تیم فنی شاد و همکاران ، امروز کانال خبرگزاری دانش آموزی پانا وابسته به سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران در شبکه دانش آموزی شاد راه اندازی شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شبکه شاد قریب به 11 میلیون عضو دانش آموز و فرهنگی و با احتساب اولیای دانش آموزان بیش از 40 میلیون نفر مخاطب دارد، خبرگزاری پانا که تنها خبرگزاری دانش آموزی جهان است، با ایجاد این کانال سعی می کند، اخبار حوزه های مختلف به ویژه اخبار حوزه آموزش و پرورش، معلمان و دانش آموز را به جامعه بزرگ و ارزشمند مخاطبان خود منعکس کند.

وی بیان نمود: با توجه به راه اندازی شبکه شاد و رسالت خبرگزاری پانا مبنی بر اطلاع رسانی و نشر اخبار در حوزه فرهنگیان و دانش آموزان، این مژده را به خانواده بزرگ فرهنگیان و دانش آموزان می دهیم که کانال خبرگزاری در شبکه شاد راه اندازی شده است تا دانش آموزان و اولیای آنان با سرعت، سهولت و در فضایی امن به اخبار ویژه خود دست یابند.

قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش آموزی اضافه کرد: آدرس کانال جدید خبرگزاری پانا panaofficial است و علاقه مندان می توانند برای مراجعه به اخبار این کانال، در کانال معاونت پرورشی و فرهنگی، سپس کانال سازمان دانش آموزی و کانال ویژه خبرگزاری پانا عضو شوند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1209

به "کانال خبرگزاری پانا در شبکه شاد راه اندازی شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "کانال خبرگزاری پانا در شبکه شاد راه اندازی شد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانال خبرگزاری پانا در شبکه شاد راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید