اخبار سیاسی

شیلا خداداد: دیگر در صداوسیما بازی نمی کنم!

خبرنگاران : شیلا خداداد دیگر در صداوسیما بازی نمی کند.

11 مهر 1400

کوشش انگلیس برای از بین بردن موانع تجارت دیجیتال

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، انگلیس امیدوار است با از بین بردن چالش هایی که در برابر شرکت های این کشور برای توسعه تجارت دیجیتال وجود دارد به صاحبان کسب و کارهای فناورانه یاری کند تا خدمات خود را صادر نمایند.

4 مهر 1400

ممنوعیت فروش سیمان خارج از بورس

خبرگزاری خبرنگاران- معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صمت گفت: طبق برنامه وزارت صمت فروش سیمان خارج بورس ممنوع است و اگر موردی مشاهد گردد به شدت برخورد می کنیم.

3 مهر 1400

آیین نامه سیاست های حاکم بر آموزش مجازی اصلاح می گردد

عضو شورایعالی فضای مجازی گفت: در جلسه این شورا مقرر شد آیین نامه سیاستهای حاکم بر شبکه آموزش مجازی کشور، مطابق پیشنهادات اعضا به وسیله وزرای ارتباطات و آموزش و پرورش و دبیر شورا تکمیل گردد.

1 مهر 1400

ویزای آمریکا: نماینده ایران در ژنو: آمریکا و حامیان تحریم ملت ها، مرتکب جنایت علیه بشریت می شوند

نماینده ایران نزد دفتر سازمان ملل در ژنو با تاکید بر اینکه اقدامات قهری یکجانبه علیه کشورها به منظور ایجاد رنج و درد برای مردم بی گناه طراحی شده اند، خواهان مسئول دانسته شدن آمریکا به اسم مقصر اصلی و کشورهای اروپایی دنبال کننده آن شد.

31 شهریور 1400

تور ارزان دبی: امید امارات متحده عربی به مریخ می رود!

فررو-در دسامبر گذشته، یک کاوشگر فضایی به نام امید (Hope) در وسط یک اتاق تمیز عظیم در محوطه دانشگاه دانشگاه کلرادو نهاده شد تا نخستین آزمایش های شبیه سازی را به انجام برساند. این کاوشگر، مریخ نورد تازه امارات متحده عربی بود که ادعا شده قرار است یافته های...

27 شهریور 1400

تور ارزان یونان: سیاست آتن در قبال آنکارا تغییری نکرده است، از خود دفاع می کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه یونانی توویما، کریاکاس میتسوتاکیس نخست وزیر یونان امروز یکشنبه در کنفرانسی مطبوعاتی گفت که کشورش از استقلال خود حفاظت می نماید.

22 شهریور 1400

شروع مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان تامین اجتماعی با حضور وزیر تعاون

خبرگزاری خبرنگاران- مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان تامین اجتماعی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شروع شد.

21 شهریور 1400

تنها راه برقراری صلح در یمن خروج اشغالگران از این کشور است

به گزارش خبرنگاران به نقل از المسیره، محمد البخیتی عضو شورای سیاسی جنبش أنصارالله یمن سخنانی را در مورد آخرین شرایط این کشور و لزوم خروج بیگانگان از آنجا بیان کرد.

16 شهریور 1400

آماده سازی مدارس برای مهر 1400 با تحویل 9450 کلاس درس تازه

تهران (پانا) - معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه در 4 سال گذشته 46 هزار کلاس درس در کشور ساخته شده است، گفت اندازه مدارس فرسوده کشور که سال ها 30 درصد بود، اکنون 10.5 درصد کاهش یافته است.

15 شهریور 1400

پیشنهاد انتخاب دستیار ویژه گفت و گوی اجتماعی از سوی وزارت تعاون به دولت

وزارت تعاون با هدف ایجاد سازوکاری برای گفت و گوی صمیمانه، عالمانه و اجتماعی میان دولت و مردم با بهره گیری از ظرفیت روابط عمومی ها، پیشنهاد کرده است تا مرکز روابط عمومی در سازمان ها و وزارت خانه ها به مرکز روابط عمومی و گفت و گوی اجتماعی ارتقا داده شود...

15 شهریور 1400

سعیدی گزینه اصلی برای سرپرستی در بازیهای داخل سالن آسیا، 2 سرپرست ایران معرفی می شوند

بازی های داخل سالن آسیا به صورت قطعی در اسفند برگزار می گردد و به احتمال زیاد دبیر کل کمیته ملی المپیک سرپرست کاروان ایران در این بازیها است.

13 شهریور 1400

بازیکنان و کادرفنی تیم ملی در ضیافت شام با عزیزی خادم چه گفتند؟

ضیافت شامی با حضور بازیکنان و کادرفنی تیم ملی با حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار گردید که چند نفر از بین بازیکنان و کادرفنی صحبت هایی انجام دادند.

12 شهریور 1400

مسائل احداث دیوار مرزی ایران و ترکیه را حل و فصل می کنیم

به گزارش خبرنگاران، هاکان اوزدمیر سه شنبه شب در نشست مشترک جمعی از مدیران جمهوری اسلامی ایران و ترکیه با بیان اینکه دیوار مرزی بر اساس سیاست های ترکیه انجام گرفته است، اضافه نمود: مسائل موجود غیر قابل حل نیست ما برای همسایگان خود از جمله جمهوری اسلامی...

11 شهریور 1400

مهدی به قطر نرفته، در امارات است

صبح دیروز خبر اول فوتبال مهدی قائدی بود. برخی رسانه ها، دست در دست هم، بدون این که منبعی داشته باشند، از حضور مهدی در قطر نوشتند. آنها خبر دادند ستاره استقلال به این کشور سفر نموده تا قرارداد خود را با باشگاه الغرافه امضا کند.

24 مرداد 1400

مصرف برق استان های شمالی ایران افزایش یافت

آخرین شرایط تراز تولید و مصرف برق در روزهای گرم پیش رو با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی مورد بررسی قرار گرفت.

21 مرداد 1400

موافقت نامه تقویت و توسعه تحقیقات نظام سلامت امضا شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت بهداشت، تفاهم نامه معاونت های بهداشت و تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با حضور دکتر علیرضا رئیسی و دکتر فرید نجفی معاونان وزارت بهداشت به منظور توسعه همکاری های پژوهشی در نظام سلامت امضا شد.

13 مرداد 1400

اهداکننده فرش ایران به سازمان ملل درگذشت

محمد صِیْرَفیان از پیشکسوتان صنعت فرش ایران و اهداکننده فرش ایران به سازمان ملل درگذشت.

12 مرداد 1400

مدارس از هر طریقی که میشود، باید بازگشایی شوند

وزیر آموزش و پرورش گفت: به دلیل در معرض خطر بودن معلمان و لزوم بازگشایی مدارس، آغاز رسمی واکسیناسیون معلمان از شنبه آغاز می شود.

12 مرداد 1400

بیستمین شماره برنامه تصویری نگاه هفته

تهران (پانا) - بیستمین شماره برنامه تصویری نگاه هفته منتشر شد.

11 مرداد 1400
تعداد: (438)