افزایش ساعت اجرای طرح ترافیک از 10 آبان

به گزارش استدیو مرینا، تهران (پانا)- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران آخرین جزئیات افزایش ساعت اجرای طرح ترافیک را تشریح کرد.

افزایش ساعت اجرای طرح ترافیک از 10 آبان

به گزارش شهر، سید مجتبی شفیعی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه جلسه شورای عالی ترافیک شهر تهران درباره مصوبات این جلسه گفت: جلسه هفتادم شورای عالی ترافیک شهر تهران با حضور اعضا برگزار شد.

او ادامه داد: اولین موضوعی که در دستور کار قرار داشت تغییر ساعات در خصوص محدودیت طرح ترافیک بود. با توجه به اینکه در روزهای اول نیمه دوم سال معمولا با افزایش ترافیک روبرو هستیم و امسال نیز در مقایسه با شرایط پیش از کرونا نمودارها حدود 18 درصد افزایش طول صف ها و معابر درگیر با سرعت کم را نشان می دادند توجه به این موضوع اهمیت داشت.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اضافه کرد: بررسی ها نشان داد که یکی از این عوامل موثر بر این شرایط سنگین ترافیک بی اثر شدن محدودیت های تردد اعمال شده در طرح ترافیک بود زیرا اجرای طرح ترافیک از ساعت 6:30 صبح به ساعت 8:30 صبح و از 18 به 16 تعییر کرده بود.

شفیعی ادامه داد: جمع بندی بر این شد که این ساعات تعییر کند. در گام اول از تاریخ 10 آبان ماه ساعات صبحگاهی طرح ترافیک از ساعت 8:30 به 7:30 صبح و ساعت عصر گاهی از 16 به 17 تغییر خواهد کرد.

او اضافه کرد: در گام بعدی از روز بازگشایی مراکز آموزشی بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا بلافاصله در همان روز محدودیت از 7:30 به ساعت 6:30 صبح و از 17 به 18 تغییر خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 آذر 1400 بروزرسانی: 1 آذر 1400 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1826

به "افزایش ساعت اجرای طرح ترافیک از 10 آبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش ساعت اجرای طرح ترافیک از 10 آبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید