ترامپ: آیا مثل دوستم می میرم؟

به گزارش استدیو مرینا، ایسنا نوشت: براساس گزارش مجله ونیتی فر آمریکا، دونالد ترامپ با معاونان خود نسبت به توانایی و قدرتش برای پشت سر گذاشتن کرونا و ترسش از مرگ احتمالی صحبت نموده است.

ترامپ: آیا مثل دوستم می میرم؟

به گزارش ایسنا، به نوشته این مجله، سه منبع جمهوری خواه نزدیک به کاخ سفید تایید کردند، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا بعد از این که ناگزیر شده از دستگاه تنفس مصنوعی استفاده نموده و درجه حرارت بدنش به 39.5 درصد رسیده علنا نگرانی اش را بروز داده است.

دو منبع به مجله تاکید نمودند، ترامپ شب آدینه همچنین دچار قلب درد شده که دلیل آن خوردن بعضی داروها بود. او علنا سوال نموده بود آیا خواهد توانست این پاندمی را پشت سر بگذارد. ترامپ خطاب به دستیارش گفته بود: آیا مثل استنلی چرا (دوست تاجرش که بر اثر کرونا جان باخت) می میرم.

این منابع تاکید نمودند، ترامپ شدیدا مخالف ایده انتقالش به بیمارستان بود.

سه منبع آگاه به مجله گفتند، جر و بحثی بین ترامپ و پزشکانش زمانی که به ترامپ گفتند باید حدود یک ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری به بیمارستان والتر رید منتقل گردد، درگرفت.

دو منبع از این سه منبع تصریح کردند: پزشکان به ترامپ گفتند بین این که با پاهای خودش به بیمارستان برود در حالی که قادر است راه برود یا این که بعدا به دلیل بدتر شدن حالش مجبور گردد با ویلچر به بیمارستان برود، یکی را انتخاب کند. پزشکان خطاب به ترامپ گفتند: یا الان باید به بیمارستان بروی یا این که ما تو را بعدا می بریم و در این بحثی نیست.

همچنین ونیتی فر گزارش سی ان ان را که گفته بود، خبر انتقال ترامپ به بیمارستان بعد از بستن بازارهای سهام منتشر شد تا نوسان های اقتصادی احتاقتصادی پیش نیاید، تایید کرد.

دو منبع آگاه گفتند، شرایط ترامپ رو به بهبودی گذاشته است.

ماک میدوز، کارمند ارشد کاخ سفید به مسؤولان جمهوری خواه تاکید نموده بود، روزهای آینده معین کننده خواهند بود. یک منبع تاکید نمود: میدوز گفت اگر ترامپ تا سه شنبه از بیمارستان مرخص گردد این یعنی از مرحله بدتر عبودر نموده اما اگر برای مدتی بیشتر در بیمارستان بماند اینی یعنی روزهای بدتر خواهند آمد.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 17 آبان 1399 بروزرسانی: 17 آبان 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1202

به "ترامپ: آیا مثل دوستم می میرم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: آیا مثل دوستم می میرم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید