رنگین پوستان بایدن را به ترامپ ترجیح می دهند

به گزارش استدیو مرینا، ایسنا نوشت: بر اساس داده های ارائه شده از سوی کمپین های انتخاباتی به آسوشیتدپرس، در بحبوحه اعتراضات ضد نژادپرستی در آمریکا، دونالد ترامپ از نظر درصد حضور افراد رنگین پوست در میان کارمندان کارزار انتخاباتی اش از جو بایدن دموکرات عقب تر است.

رنگین پوستان بایدن را به ترامپ ترجیح می دهند

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، بر اساس این داده ها، 25 درصد از اعضای ارشد کمپین دونالد ترامپ جمهوری خواه غیر سفیدپوست هستند؛ در حالی که 36 درصد از اعضای ارشد کمپین بایدن را رنگین پوست ها تشکیل می دهند. در مجموع نیز 35 درصد کل تیم کمپین بایدن غیر سفیدپوست هستند و کمپین ترامپ آمار مربوط به خود را برای مقایسه ارائه نداده است.

همچنین هیچ یک از کمپین ها جزئیات نژادی این کارمندان غیر سفیدپوست خود و همچنین مجموع تعداد کارمندانی که در لیست حقوقی آن ها هستند، از جمله کارمندان ارشد را ارائه نکردند.

حامیان گروه های اقلیت می گویند، وجود تنوع نژادی و قومی در میان کارمندان کمپین ها لازم است تا به این ترتیب تضمین گردد که کاندیداهای سیاسی طیف کامل صداها و دیدگاه ها را با هدف درک بهتر نگرانی های گروه ها و جوامع مختلف در کنار خود دارند.

ترکیب کمپین انتخاباتی ترامپ در ماه ژوئن، وقتی که جو بایدن، معاون رئیس جمهوری پیشین آمریکا عکسی از بازدیدش از مقر این کمپین را منتشر و بعدا حذف کرد، خبرساز شد. در این عکس ابتدا عدم رعایت تدابیر فاصله گذاری اجتماعی با هدف مقابله با کروناویروس و همچنین عدم استفاده کارمندان از ماسک به چشم می خورد اما نکته بارزتر اکثریت غالب سفیدپوستان در این کمپین بود.

اریک رودریگز، معاون رئیس سازمان موسوم به یونیدوس یواس (UnidosUS) گفت، تیم بایدن بیشتر از تیم ترامپ اعضای لاتین تبار در سمت های ارشدش دارد.

312 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1079

به "رنگین پوستان بایدن را به ترامپ ترجیح می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنگین پوستان بایدن را به ترامپ ترجیح می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید