مکالمه تلفنی امیر قطر با رئیس جمهور؛ اعلام آمادگی امیر قطر برای افزایش همکاری ها و سرمایه گذاری در ایران

به گزارش استدیو مرینا، رئیس جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران همیشه بر ارتقای سطح روابط و توسعه همکاری ها با قطر تاکید داشته است و توسعه تعاملات دوجانبه را موجب تقویت هر چه بیشتر همکاری های منطقه ای و بین المللی فیمابین می داند.

مکالمه تلفنی امیر قطر با رئیس جمهور؛ اعلام آمادگی امیر قطر برای افزایش همکاری ها و سرمایه گذاری در ایران

به گزارش خبرنگاران انلاین، سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز سه شنبه در پاسخ به تماس تلفنی شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر ضمن تبریک متقابل عید سعید قربان به وی و مردم کشورش، گفت: ایران و قطر با توجه به دیدگاه های نزدیک، ظرفیت های خوبی برای توسعه همکاری های دوجانبه ای، منطقه ای و بین المللی با یکدیگر دارند.

رئیس جمهور با تشکر از اهتمام امیر و نخست وزیر قطر در زمینه پیشبرد برنامه ها و توافقات مشترک با جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران همیشه بر ارتقای سطح روابط و توسعه همکاری ها با قطر تاکید داشته است و توسعه تعاملات دوجانبه را موجب تقویت هر چه بیشتر همکاری های منطقه ای و بین المللی فیمابین می داند.

شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر نیز در این مکالمه تلفنی با ابراز صمیمانه ترین تبریکات خود به رئیس جمهور و مردم کشورمان به مناسبت فرارسیدن عید بزرگ اضحی، آمادگی کشورش را برای افزایش همکاری های مالی و سرمایه گذاری در ایران گفت و گفت: با توجه به گفتگوها و رایزنی های خوبی که در مسیر توسعه روابط صورت گرفته است، آماده برگزاری کمیسیون مشترک همکاری های مالی در آینده نزدیک هستیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 تیر 1402 بروزرسانی: 7 تیر 1402 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 2220

به "مکالمه تلفنی امیر قطر با رئیس جمهور؛ اعلام آمادگی امیر قطر برای افزایش همکاری ها و سرمایه گذاری در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مکالمه تلفنی امیر قطر با رئیس جمهور؛ اعلام آمادگی امیر قطر برای افزایش همکاری ها و سرمایه گذاری در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید