وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرایط هپکو را هرچه سریع تر مشخص کند

به گزارش استدیو مرینا، شورای اسلامی کار هپکو در نامه ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشخص تکلیف هرچه سریع تر این شرکت را خواستار شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرایط هپکو را هرچه سریع تر مشخص کند

به گزارش خبرنگار دانشگاه استدیو مرینا، شورای اسلامی کار هپکو در نامه ای به شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست تا با توجه به واگذاری این شرکت به تأمین اجتماعی، شرایط آن را هرچه سریع تر روشن کند.

در این نامه آمده است:

شورای اسلامی کار شرکت هپکو با تکیه بر قوانین جمهوری اسلامی در راستای تلاش و تکاپو به جهت حفظ و صیانت از کار و تولید ملی، شما را یکی از پشتوانه های محکم صنعت و حامیان پرسنل در سال های قبل و هم اکنون می داند. گواه بر اینکه در جلسات مکرر و متعدد به دنبال ایجاد کار و سفارش گذاری و احیای هپکو و همچنین دادن امنیت به کارگران آن بوده اید؛ لذا در حال حاضر از جنابعالی در این جایگاه (وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) انتظار می رود با توجه به مصوبه هیات وزیران مبنی بر واگذاری هپکو به آن وزارتخانه (سازمان تأمین اجتماعی) دستور فرمایید شرایط این شرکت هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود تا بتوان آرامش فکری و اطمینان از رونق تولید در سال جهت تولید را برای پرسنل فراهم کرد.

گفتنی است، روز گذشته جمعی از کارکنان این شرکت در اعتراض به سوءمدیریت در هپکو و عدم جذب پروژه و بیکاری کارگران آن دست به تجمع اعتراضی زدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: studiomerina.ir شناسه مطلب: 1086

به "وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرایط هپکو را هرچه سریع تر مشخص کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شرایط هپکو را هرچه سریع تر مشخص کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید