رای یکسان به رئیس جدید شورا پشتوانه ای قوی برای کارکردن است

به گزارش خبرنگاران، حسین حیدری عصر امروز در جلسه انتخابات هیئت رئیسه جدید دور دوم شورای پنجم شهر اهواز، اظهار کرد: بدون تردید همه ما مسئولان در کار خود خطا و اشتباه داریم و هر مدیر با رئیسی در عملکرد خود نقاط ضعف و قوتی دارد، هیچکدام از ما از این قاعده مستثنی نیستیم.

رای یکسان به رئیس جدید شورا پشتوانه ای قوی برای کارکردن است

وی اضافه نمود: انشالله رئیس جدید شورای شهر اهواز طی این یک سال که ریاست شورای شهر اهواز را بر عهده خواهد داشت از تجربیات و نقاط قوت دوره ریاست فلسفی در شورا استفاده می نماید و نقاط ضعفی که وجود دارد را نیز آنالیز و برطرف می نماید. البته هر کدام از اعضای شورا داری تجربه ها و تخصص هایی هستند و می توانند به ریاست شورا کمک نمایند.

حیدری با بیان اینکه انشالله در یک سال آینده بتوانیم شورایی پربارتر، کارآمدتر و هماهنگ تری را داشته باشیم، گفت: بعضی از صحبت هایی که طی یک ماه اخیر شنیده شد و اتهاماتی که به بعضی که از اعضای شورا وارد شد که غیرمنصفانه و به ناحق بودند؛ همانطور که فلسفی گفت، اختلاف نظراتی در شورا وجود دارد و اگر اختلاف نظر نباشد باید ایراد بگیریم.

عضو شورای شهر اهواز توضیح داد: قطعا 13 عضو شورا به عنوان 13 انسان بالغ و صاحب دانش و تجربه و نظر، در موردی اختلاف دارند که باید بنشینند و با همدیگر صحبت و یکدیگر را قانع نمایند تا به نتیجه ای مطلوب و حداکثری دست یابند.

وی ادامه داد: قطعا در این دوره در بحث هیات رئیسه شورا بین اعضا اختلاف نظر وجود داشت، نظر بعضی از اعضا بر سنواتی و نظر بعضی دیگر نیز متفاوت بود که با همدیگر به مصاحبه نشستیم و با منطق بحث کردیم و حاصل کار این شد که اکنون 13عضو شورا منسجم و با هماهنگی کامل به عبدالزهرا سنواتی رای دادند.

حیدری گفت: قطعا این 13 رای یکسان، پشتوانه ای قوی برای کارکرد رئیس جدید شورای شهر و کارآمدی بیشتر شورا و شهرداری خواهد بود.

وی اعلام کرد: شورا با این اجماع 13 نفره امروز ثابت کرد که فارغ از هرگونه نگاه قومیتی و سیاسی به مسائل، هرکجا که به مصلحت شهر، شورا و شهرداری است برای خدمت بیشتر به مردم با هم منسجم می شوند و وحدت می نمایند.

برنامه شورا حفظ انسجام است

همچنین در این جلسه رحیم کعب عمیر، دیگر عضو شورای شهر اهواز گفت: بدون تردید در میان 13 نفر از هر قشری اختلاف نظر به ویژه در زمینه کلیات و چارچوب مسائل وجود دارد در شورا نیز همین طور است اما در نهایت برنامه ما قطعا حفظ انسجام و انجام امورات شورا است.

وی اضافه نمود: از رسانه ها و کارشناسان نیز درخواست همراهی با شورای شهر را داریم. ممکن است در جایی اجحاف یا فراموش کاری صورت گرفت اما در هر جایی که جلوی آن گرفته گردد قطعا آسیب کمتری به شهر یا شهروندان وارد خواهد شد.

عضو شورای شهر اهواز اعلام کرد: امید است در انتها چهار سال از عمر این دوره شورای اسلامی شهر اهواز بتوانیم از مردم نمره قبولی بگیریم و روسفید باشیم. هرچند که واقعا در شرایط بسیار سختی هستیم و شرایط اقتصادی حساس است و درآمدهای شهرداری هم مشخصا مقداری کاهش یافته است اما با امید به خدا و همت همه دلسوزان انشالله به نتایج مثبتی خواهیم رسید.

مسئله قوم گرایی وجود ندارد

سید محسن موسوی زاده، دیگر عضو شورای شهر اهواز نیز در این جلسه گفت: امیدوارم این وحدت و اتحاد بین کلیه 13 عضو شورای شهر تا انتها چهارسال عمر این دوره شورا وجود داشته باشد تا بتوانند خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی اضافه نمود: جا دارد از محمد جعفر فلسفی بابت یکسال زحمات طاقت فرسایی که برای شورا و مدیریت شورا کشیدند صمیمانه تقدیر کنم. فلسفی زمانی مسئولیت ریاست شورای شهر اهواز را برعهده گرفت که دوره گذر از شورای چهارم به شورای پنجم بود و معمولا هرکسی حاضر نیست در این شرایط چنین مسئوولیتی را عهده دار گردد.

موسوی زاده اظهار کرد: چندی پیش برخی در فضای مجازی با حمله به بعضی از اعضای شورا آن را به قوم گرایی متهم کردند. من چند روز پیش نیز اعلام کردم که چنین مسائلی بین ما وجود نخواهد داشت. در زمان آغاز به کار این دوره از شورا به جز یک نفر، باقی اعضا فاقد تجربه کار شورایی بودند اما انتخاب هیات رئیسه و شهردار در همان سال اول این دوره با وحدت و انسجام صورت گرفت و اکنون نیز با انتخاب هیات رئیسه جدید این موضوع را اعلام کردند که برای آغاز سال دوم دوره فعلی شورا حامل یک سال تجربه کاری هستند. آن وحدت و انسجام بار دیگر امروز ثابت شد.این وعده را به شما می دهیم که این اتحاد را فقط برای خدمت به مردم اهواز حفظ خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 26 آبان 1397 شناسه مطلب: 11

به "رای یکسان به رئیس جدید شورا پشتوانه ای قوی برای کارکردن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رای یکسان به رئیس جدید شورا پشتوانه ای قوی برای کارکردن است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید